Volné pracovní místo  Finanční a datový analytik/analytička (PŘÍLEŽITOST!) – Ostrava

Lokalita Ostrava a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–60 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta, známou a zaběhlou síť prodejen s potravinami a dalším, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Finanční a datový analytik/analytička (PŘÍLEŽITOST!).

ROSTEME A NYNÍ POSILUJEME NÁŠ TÝM. PROTO POKUD CHCETE BÝT U TOHO, TAK NEVÁHEJTE!

Jaká je náplň práce?

  • Práce s daty různých provozních systémů a jejich analýza
  • Testování dat pro analýzu, posouzení kvality údajů
  • Hloubkové analýzy dat a zjišťování důležitých skutečností, trendů a fakt
  • Příprava reportů na základě provedených analýz
  • Pravidelné vytváření dashboardů a standardizovaných reportů
  • Automatizace, konsolidace existujících reportů
  • Prezentace dat, analýz a reportů
  • ETL procesy či zpracování dat nejčastěji nad databázovou platformou (SQL Server apod.)

Co je k práci zapotřebí?

  • Zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • Velmi dobrou znalost MS Excel, znalost MS SQL
  • Znalost principů databází, DWH a ETL konceptu
  • Schopnost vizualizovat data ve vhodné formě pro reporting (MS Excel, Power BI atd.)
  • Analytické myšlení, schopnost pracovat strukturovaně, rychle analyzovat problémy, orientace na výsledek
  • Zodpovědnost a pečlivost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Schopnost pracovat samostatně, ale i jako součást týmu
  • Komunikační a prezentační dovednosti

Co můžeme nabídnout?

  • STABILITU - stabilní práci ve stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajímavé a rostoucí platové ohodnocení
  • Stravenkový paušál
  • Firemní mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Sick days 4 dny
  • Možnost občasné práce z domova, individuální nastavení
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.